Na Masarykově koleji byl otevřen studentský ISC HUB

Při slavnostním otevření dne 9. 2. 2024 byl na Masarykově koleji otevřen ISC HUB – prostor určený pro setkávání lidí v dejvickém kampusu,  zejména studentů a zaměstnanců ČVUT a VŠCHT, který také slouží pro akce studentských klubů, zvláště ISC CTU.

ISC HUB založili Tomáš Kodad, Jakub Trhlík a Jan Rahm, dlouholetí členové ISC CTU (externího klubu Studentské unie ČVUT v Praze, jehož název se brzy změní na ESN CTU v Praze) a absolventi ČVUT. Jedním z hlavních důvodů pro založení ISC HUBu byl nedostatek prostor pro akce ISC CTU v Dejvicích.

Na ISC HUBu jsou vidět technické schopnosti zakladatelů v oblasti chytrého osvětlení, zabezpečení a dalších systémů. Součástí je také audiovizuální vybavení, vlastní objednávková aplikace dostupná na ischub.cz, propojení se sociálními sítěmi a dalšími studentskými kluby. Získané zkušenosti při navrhování a provozování prostoru plánují zakladatelé využít pro další podnikání v budoucnosti.

Otevírací doba ISC HUBu je aktuálně od 16:00 do 24:00 každý den, nicméně vzhledem k opuštěnosti kampusu o víkendech se může stát, že některé dny klub otevřen nebude.

Navštivte prostor a načerpejte studentskou atmosféru!