Organizace kongresů

Thákurova 1, 160 00 Praha 6 (mapa)

Kongresové centrum: tel.: +420 728 335 796, kongres-mkatcvut [dot] cz

Vítejte v Kongresovém centru 

Prostory Kongresového centra se nacházejí v Masarykově koleji v rezidenční části Prahy 6 se skvělou dostupností, jak do centra města, tak i na dálniční síť. Mezinárodní letiště Václava Havla je vzdálené pouze 20 min. jízdy.

Celková kapacita kongresového centra  je 270 míst při školním uspořádání a 360 míst v divadelním uspořádání. Prostory jsou výjimečné dostatkem denního světla,   jsou vhodné pro různé vzdělávací, kulturní a společenské akce (konference, kongresy, semináře, firemní prezentace, obchodní a společenská setkání, plesy apod.). V celém objektu je bezplatné připojení k internetu.

Výhodou je variabilita salónku, galerie i klimatizovaného kongresového sálu vybaveného špičkovou audiovizuální technikou. Kromě těchto sálů si lze pronajmout dvě učebny s kapacitou 40 a 46 míst, dvě kanceláře, atraktivní atrium s klavírem, šatnu pro hosty a šatnu  pro účinkující s profesionálním vybavením.

Školený personál Vám pomůže s plánovaním, přípravou a organizací celé akce, poradí i s výběrem vhodných prostor, technickým vybavením a dalšími doplňkovými službami. Výhodou je i možnost ubytování přímo v objektu. Stravování zajišťuje vlastní catering.

 

Dopravní spojení

 

  • Metro linka A, stanice Dejvická - cca 5 minut pěšky směrem k letišti.
  • Tramvaj linky č. 20 a 26, zastávka Thákurova cca 100 metrů od menzy.
  • Autobusové linky končící nebo projíždějící stanicí Dejvická (cca 5 minut).