*** Hotel Masarykova kolej

 

Thákurova 1, 160 00 Praha 6 (mapa)
Recepce hotelu: tel.: +420 234 678 600, rezervace-mkatcvut [dot] cz

Rezervace a objednávky:

Recepce:
tel: +420 234 678 600
email: rezervace-mk [at] cvut [dot] czclass="spamspan"

Vedoucí hotelu: tel.: +420 234 678 460, rezervace-mk [at] cvut [dot] cz

Vítejte na Masarykově koleji ČVUT

Masarykova kolej je zajímavá zejména propojením historie s moderní výstavbou. Primárně slouží k ubytovávání studentů, ale nabízí i ostatní služby komerčního charakteru: hotel, hostel, restaurace, kongresový sál. Je situována v rezidenční oblasti městské části Prahy 6. Výhodou ubytování je její poloha - skvělá dostupnost, jak do centra města, tak i na dálniční síť. Mezinárodní letiště Václava Havla je vzdálené pouze 20 min. jízdy vozidlem.

Hotel se nachází v zadním traktu budovy studentské koleje. Nabízí svým hostům komfortní cenově dostupné ubytování v poklidném prostředí a nepřebernou škálu služeb. Cestou k svému hotelovému pokoji projdete chodbami, ve kterých se nachází pokoje studentů. Snídaně Vám bude servírovaná formou nabídky z bufetových stolů v Akademické restauraci. Parkování je možné za poplatek v uzavřeném areálu Masarykovy koleje.

Nabídka pokojů:

  • jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, třílůžkové apartmány;
  • vlastní koupelna se sprchou a sociálním zázemím;
  • telefon, televize.
mk-hot1mk-hot2

V těsné blízkosti Masarykovy koleje se nachází mnoho obchodů, kaváren a restaurací.  Pro volnočasové aktivity je možné využít rozsáhlý park Stromovka, víceúčelové sportoviště "Pod Juliskou", v létě koupaliště Petynka nebo nedaleké údolí Divoká Šárka. Romantiky potěší dobrá dostupnost Strahova,  v jehož těsné blízkosti se nachází vrch Petřín s rozsáhlými zahradami, rozhlednou či bludištěm a lanovkou, kterou je možné použít k rychlému spojení do centra města. Příznivce historických památek zase ocení dostupnou vzdálenost areálu Pražského hradu, který je obklopen mnoha historickými objekty a zahradami.

 

Vybavení

Snídaně

Parkoviště

Platba kartou

Free Wi-Fi

Aktuální hotelové informace

Otevřeno