Správa účelových zařízení ČVUT

Vítejte na stránkách Správy účelových zařízení ČVUT. Studujete a sháníte ubytování v Praze? Jste čerstvým studentem ČVUT? Máte zájem pořádat kongres? Hledáte vhodné místo pro firemní akci? Tak to jste na správném místě.

Správa účelových zařízení (SÚZ) spravuje koleje, menzy a sportoviště. Disponuje dostatečnými kapacitami na zajišťování cateringu, kongresových a podobných akcí.

web site
Aktuality RSS
24.01.2022 | Informace pro přijíždějící – COVID-19

Podmínky pro vstup na území ČR a karanténní opatření zde.

21.01.2022 | Aktualizace pokynu ředitele

Aktualizace pokynu ředitele č. 11/2021: PDF

11.11.2021 | Pokyn ředitele č. 11/2021 – nástup k ubytování

Pokyn ředitele č. 11/2021, kterým se stanoví pravidla pro nástup k ubytování na koleje SÚZ ČVUT v akademickém roce 2021/22 a pro následný pobyt na kolejích ČVUT: PDF

03.01.2022 | Místní poplatek z pobytu

Dnem 1. 1. 2022 vstoupila v platnost novela zákona č. 565/1990 Sb. o místních poplatcích. Poplatek se nevztahuje na osoby uvedené v zákoně 565/1990 Sb. v platném znění a ve Vyhlášce Prahy 19/2021, která stanovila výši poplatku na 50 Kč/noc. Tento poplatek se vztahuje na návštěvy ubytovaného.
Nově platí, že studenti bydlící na kolejích méně jak 61 dnů jsou osvobozeni od platby místního poplatku z pobytu.

Starší aktuality
Spravované objekty
Koleje Strahov: se nachází hned vedle strahovského stadionu. Koleje Podolí: se nachází v klidné části Prahy 4. Dejvická kolej: se nachází 5 minut od Vítězného náměstí. Blízko školního kampusu! Kolej Orlík: v příjemné lokalitě Prahy 6 kousek od školy a kolejí Bubeneč. Bubenečská kolej: v příjemné lokalitě Prahy 6 kousek od školy a kolejí Orlík. Sinkuleho kolej: sousedí přímo s Technickou ulicí, koleje nejblíže FEL a FS. Masarykova kolej: leží v přímé blízkosti Dejvické koleje. Možnost ubytování párů. Masarykova kolej: součástí koleje je menza. Masarykova kolej: nabízí možnost hotelového ubytování. Hlávkova kolej: přímo v centru. Slouží především doktorandům. Betlémská kaple: na Betlémském náměstí. Slouží k slavnostním účelům. Novoměstský hotel: Hotel v centru Prahy. Výborná dostupnost do centra. Studentský dům: velká menza přímo v kampusu ČVUT a VŠCHT. ArchiCafé: Nová kavárna v budově fakulty architektury. Technická menza: druhá velká menza sousedící s kampusem ČVUT a VŠCHT. Menza Strahov: menza v areálu kolejí Strahov. Menza Podolí: menza v areálu kolejí Podolí. Výdejna Karlovo náměstí: se nachází na dvoře komplexu budov ČVUT. Výdejna Horská: součást FS a FD na Horské. Restaurace KOKOS, Menza Kladno: menza v Kladně pro studenty FBMI. Bufet Karlovo náměstí: se nachází v komplexu budov ČVUT Karlovo náměstí. Mega Buf fat : se nachází v budově fakulty stavební v Dejvicích. Bufet Snack Bar: najdete v přízemí hlavní budovy SÚZ ČVUT v areálu Dejvických kolejí.

Chcete využít našich služeb?

O studentské ubytování může požádat, kterýkoliv student ČVUT či jiné VŠ, stačí jen vyplnit žádost o ubytování.

V případě hostelového, či hotelového ubytování navštivte naše komerční stránky. Pokud máte zájem o využití našich kongresových a cateringových služeb, tak Vám velice rádi zašleme nabídku ušitou přímo na míru. Obecné informace naleznete v záložce Kongresy. Nastavit tuto stránku jako domovskou stránku - pouze IE

Kontaktní údaje Oddělení pro ubytování Telefon:+420 234 678 387
E-mail:ubytovani@suz.cvut.cz
Oddělení gastronomických služeb Telefon:+420 234 678 367
E-mail:bohuslav.vlcek@cvut.cz
Účet studenta

Pro přihlášení je nutné přejít na systém ISKaM pomocí tlačítka níže.

Dlouhodobé ubytování
studentů