Chcete získat ubytování na kolejích ČVUT?

Studentské ubytování na kolejích ČVUT se řídí scénářem ubytování pro daný akademický rok.

Další důležité informace

O ubytování na kolejích ČVUT může student ČVUT, jiné VŠ, SŠ a další plnoletí studenti žádat celoročně. Tedy žádat o kolej můžete kdykoliv po celý rok. Podmínkou je vyplnění Žádosti o ubytování v koleji ČVUT pro daný akademický rok. Žádosti budou vyřizovány dle možností (volných) ubytovacích kapacit ČVUT.

Do žádosti o ubytování je možné zařadit preferovanou kolej resp. pokoj. Žadateli bude v daném vyhověno, pokud je v tomto provozu volná ubytovací kapacita. Jinak bude žadatel ubytován v jiném ubytovacím zařízení ČVUT.

Jste absolventem ČVUT

V případě, že jste absolventem ČVUT a rád byste dočasně využil volných ubytovacích kapacit kolejí – je nutné kontaktovat ubytovací odbor - ubytovani@suz.cvut.cz,

Sekce ubytovacích informací

V této sekci naleznete informace, jak se přihlásíte do ubytovacího systému ISKAM4, kde si můžete provést REZERVACI na příští AR v době rezervací (pouze pro bydlící) a nebo ŽÁDOST na příští AR. O Rezervaci či Žádost si žádáte pouze přes webové rozhraní. Na zmiňovanou sekci se prokliknete ZDE