Ubytování studentů z důvodu vykonání zkoušky v lednu a únoru 2021

S ohledem na současný vývoj epidemiologické situace v České republice a související restrikce, není možné standardní ubytování nových studentů na kolejích SÚZ ČVUT v Praze. V případě potřeby studentů ubytovat se na koleji ze studijních důvodů, bude SÚZ v lednu a únoru 2021 postupovat následovně:

  1. Technicky odhlášeným studentům bude umožněno ubytování na 1 noc (na jednu zkoušku) a to na jejich pokoji na koleji za podmínek zveřejněných v Pokynu ředitele č. 1/2021 (PDF) a č 2/2021 (PDF).
  2. Studentům, kteří již mají provedenou rezervaci na koleji ČVUT (především se jedná o zahraniční studenty), a nemohou se na kolejích ubytovat, nabízíme možnost ubytování na hotelové části Masarykovy koleje za cenu kolejného 147,- Kč/noc (protože standardní ubytování na kolejích není povoleno).
  3. Studentům, kteří ukončili ubytování na koleji ČVUT kdykoliv v průběhu zimního semestru v akademickém roce 2020/21 z důvodu epidemiologické situace a potřebují ubytování na zkoušku, také umožníme ubytování na hotelové části Masarykovy koleje za cenu kolejného 147,- Kč/noc.
  4. Studentům, kteří potřebují ubytování na zkoušku a nemají nebo neměli standardní studentské ubytování na kolejích ČVUT, bude ubytování na hotelové části Masarykovy koleje umožněno do výše kapacity za cenu platnou pro komerční ubytování tj. 400,- Kč/ noc.

Možnost ubytování na Masarykově koleji je omezena kapacitou hotelové části.

V případě poklesu PES na stupeň 3 nebo nižší, budeme opět standardně vyřizovat žádosti o ubytování studentů a ubytovávat na všechny koleje ČVUT.

SÚZ ČVUT v Praze

Účet studenta

Pro přihlášení je nutné přejít na systém ISKaM pomocí tlačítka níže.

Dlouhodobé ubytování
studentů
Hotelové a hostelové
ubytování
Intranet, Závady, Ankety
Stav menzovního konta
Denní menu menz